Bengaluru: ‘Terapist’ Akupunktur Seansları Sırasında Kadınları Gizlice Filme Almaktan Tutuklandı | Bangalore haberleri

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
BENGALURU: Mesleki becerilerini kadın hastalarını rahatsız edici bir şekilde gizlice videoya çekmek için kullanan 57 yaşında, kendini kanıtlamış bir akupunktur terapisti, şimdi hapiste sakinleşiyor.
Venkataramana (fotoğrafta) takma adı Venkat Matematik seanslar sırasında kadınların vücudunun her yerine iğne batırdığı ve fotoğraf ve videolarını çektiği bildirildi. Ancak güvenini kazanmak için böyle bir videoyu bir hastayla paylaşınca şansı tükendi.

Akupunktur seansları sırasında kadınları gizlice filme alan 'terapist' tutuklandı

Polisin kendisine yaklaştığını hisseden Venkataramana, Kasım ayının ilk haftasında Andhra Pradesh, Anantapur’daki memleketi Gooty’ye kaçmıştı. Merkez Suç Şubesi dedektifleri Salı günü evini ziyaret etti, onu tutukladı ve bir geçiş izni almak için yerel bir mahkemeye çıkardı. Çarşamba günü, CCB polisi onu burada bir mahkemeye çağırdı. Şimdi 15 gündür polis nezaretinde tutuluyor. Polis, Venkataramana’nın cep telefonundan birkaç görüntü ve klip kurtardı. Yakında kurtarılacak olan çok sayıda video ve fotoğrafı sildiğini söylediler. Polis, Venkataramana’nın karısı ve 25 yaşındaki kızının, ev içi sorunlardan sonra on yıldan fazla bir süredir ondan uzaklaştıklarını da sözlerine ekledi.
30 Ekim’de şehirden 41 yaşındaki bir ev hanımı yaklaştı. Yeshwantpur polis ve onu onu filme almakla suçladı. “Venkataramana’ya bacağımdaki şişliği tedavi etmek için gitmiştim. Mathikere’deki kliniğine yaklaşık 20 ziyaretimde cinsel organlarım da dahil olmak üzere vücudumun her yerine iğneler yerleştirdi. Tüm vücuduma iğneler takılması gerektiğini iddia etti. ” polise söyledi.
26 Ekim’de başka bir kadından WhatsApp’ta bir videosunu aldı. “Gönderen kişi, Venkataramana hastasıydı. Tedavisi sırasında onu filme almak istediğini söylemiş, kadın buna karşı çıkmıştı. Venkataramana, onun güvenini kazanmak için videomu onunla paylaşmıştı. Bir şeylerin ters gittiğini anlayınca kadın çekti. Cep numaramı ve kabul edip etmediğimi soran videoyu paylaştım. Sonra şikayette bulunmaya karar verdim” dedi.