Bengaluru’da 300 CCTV kamera memurları tuvalet hırsızlığına yönlendiriyor | Bangalore haberleri

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod

BENGALURU: Polis, 13 km’lik yollarda 10 günden fazla bir süre boyunca 300 CCTV kameradan alınan görüntüleri taradıktan sonra, 10 Ocak sabahı Jayanagar, South End Circle yakınlarındaki Vijaya Koleji’nin kadınlar tuvaletine girdiği iddia edilen adamı teşhis etti ve tutukladı. ve onu gören bir öğrenciyi tehdit etti.
Jayanagar polisi, şüphelinin Hanumanthnagar’ın Sunkenahalli semtinde oturan S Ajay Kumar olduğunu belirledi.
Yirmi yıl önce Kumar’ın aynı üniversiteden işletme diploması olduğunu söylediler.
IPC Bölümleri 354 (bir kadına iffetini aşağılama niyetiyle saldırı veya cezai saldırı), 506 (cezai taciz cezası) ve 448 (suç) kapsamında tutuklandı.
Polis, Kumar’ın South End Circle, Jayanagar’dan Majestic’e ve ardından Hanumanthnagar’a kadar evine döndüğü yollara yerleştirilmiş CCTV kameralarını taradı. Polisin takip etmesi için bir CCTV izi bıraktığını çok iyi bilen Kumar, evine gitmeden önce KSRTC otobüs durağında geceler geçirerek ve Majestic Area’da üç gün dolaşarak onları izinden atmaya çalıştı.
Boşanmış ve şu anda işsiz olan Kumar, polise serbest meslek sahibi olduğunu ve yakında bir tele dizi çekmeyi planladığını söyledi. Kadınlar tuvaletine neden girdiği sorulduğunda Kumar, polise o önemli günde ishal olduğunu ve tuvalete koştuğunu söyledi. O sabah Kumar yakındaki bir otelde kahvaltı yaptı. Midesi guruldamaya başladığında, Kumar mezun olduğu okulun yanındaydı. Kampüse girdiğini ve gördüğü ilk tuvalete girdiğini iddia etti.
“Tuvaletten çıktığımda kız beni gördü ve alarmı kaldırdı. Durmasını istedim ama bağırmaya devam etti. Yakalanıp dayak yiyeceğimden korkarak ellerini tuttum ve yapmadığımı söyledim. Kumar polise “Ona zarar vermek için oradaydım. Onu kenara ittim ve kaçtım” dedi.
Üniversite dışında Kumar, Majestic’e giden bir BMTC otobüsüne bindi ve orada üç tam gün yaşadı. Bir müfettiş, “Kumar bir şekilde olayın bir polis şikayetine yol açabileceğini ve tutuklanabileceğini hissetti. Geceleri KSRTC otobüs durağında yolcu olarak geçirdi, otellerde yemek yedi ve gün boyunca amaçsızca dolaştı” dedi.
Bu arada, üniversitenin dört bir yanından CCTV görüntülerini taramaya başlayan memurlar, zanlıyı hedef aldılar, ancak onun Majestic’te üç gün geçirdiğini görünce şaşırdılar. “Son olarak, onu Srinagar’a giden bir BMTC otobüsüne binerken gösteren başka bir CCTV kaydımız var. Sringar otobüs durağında inip eve yürüdü. Yine CCTV’ler işe yaradı” dedi. Kumar Cumartesi günü evinde tutuklandı.
Okul Müdürü R Sudha, Jayanagar Polisine şikayette bulunmuştu.