Bengaluru’da araba sıkışınca damat gelinden kaçtı | Bangalore haberleri

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod

BENGALURU: En azından bir kişi için, Bengaluru’nun rezil trafik hırıltısı, kılık değiştirmiş bir nimete dönüştü! 16 Şubat’ta, bir damat, düğünlerinden sadece bir gün sonra gelinin arabasının mühendislik koridorunda bir trafik sıkışıklığına saplanıp kalması üzerine gelininden uzaklaştı. Mahadevapura.
5 Mart’ta, iki haftadan fazla bir süredir kaçak damadın aranmasının sonuçsuz kalması üzerine polise şikayette bulunuldu. Polise göre, bir insan avı sürüyordu.
Vijay George Chikkaballapur bölgesindeki Chintamani’den (isim değişti) eski sevgilisinin özel anlarının videolarını ve resimlerini halka açıklamakla tehdit ettiği bildirildiği için sıkıntı içinde olduğu söyleniyor.
George’un 22 yaşındaki karısı, TOI’ye, düğünlerinden kısa bir süre sonra, 15 Şubat’ta George’un eski sevgilisi tarafından şantaja uğradığını söylediğinde, hem kendisinin hem de ailesinin onu destekleyeceğine ve endişelenmemesi gerektiğine dair güvence verdiğini söyledi. yapmak. .
Ancak verilen güvencelere rağmen çift, düğünlerinin ertesi günü kiliseden döndüklerinde araçları yakınlarda mahsur kaldı. Pai formatı Yaklaşık 10 dakika ön koltukta oturan George kapıyı açıp koştu. Olayların bu ani dönüşü karşısında şok olan eşi de arabadan indi ve onu kovalamaya çalıştı ama yetişemedi.
Kadın, kocasının, babasının Karnataka ve Goa’da bir iş ve işçi bulma kurumu yönetmesine yardım ettiğini söyledi. Goa’dayken şirketin sürücülerinden birinin karısıyla ilişkisi oldu. İki çocuk annesi olan kadın da aynı şirkette memur olarak çalışıyordu.
George’un annesi onun ilişkisini öğrendiğinde, George, kadını kurnazca görmeye devam etmesine rağmen, ilişkiyi bitireceğine dair ona güvence verdi. Karısı, George’un ailesinin onu ilişkisini sürdürmekten caydırmak için başka bir yerde evliliğini ayarladığını söyledi.
George’un karısı, “Bu ilişkiden evlilikten önce haberdar oldum, ancak onu terk etmeye söz verdiği için onunla evlenmeyi kabul ettim” dedi ve ekledi: “Bundan korktum. [blackmail]George kaçtı. Ayrıca intihar eğilimleri gösterdi. Umarım güvendedir ve bir an önce geri döner.”