Güvenlik kordonunu aşan çocuk ‘tanrım’ diyor Pm’yi düşünün | Hubballi Haberleri

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod

HUBBALLI: Spontane sevgisi, Hubballi’den bu 10 yaşındaki çocuğu ilgi odağı haline getirdi; ne zaman KunalToravihakkal’ın bir sakini olan Hubballi, Başbakan Narendra Modi’ye olan hayranlığını ifade etmek için barikatların üzerinden atladı, şöhret alemine girdiğini çok az biliyordu.
6. sınıf öğrencisi Kunal, başbakanın güvenlik kordonunu geçtikten bir gün sonra Modi’nin ‘destekçisi’ olduğunu itiraf etti. “Onu Tanrım olarak görüyorum. Kunal, TOI’ye, konuşma tarzına, ülke vizyonuna ve çocuklara ve gençlere verdiği birçok ilham verici mesaja hayran kaldım.
Kunal, Modi’nin Hubballi’ye plansız gelişini öğrendiğinde kendini tutamadı ve “Tanrısını” canlı olarak görme fırsatını kaçırmamaya karar verdi. Kunal, amcalarından ikisi, büyükbabası ve iki buçuk yaşındaki bir kuzeni eşliğinde, başbakanın yakında gelişini bekleyerek kalabalığın ortasında durmak için acele etti. 10 yaşındaki çocuk, yolun her iki tarafından yaklaşan kalabalığa katılmasına izin verilmeden önce metal dedektöründen geçtiğini hatırladı.
“Başbakan’ın konvoyu yola çıkmadan iki saat önce vardık. Amcalarım aldıkları çelenkleri konvoy geçerken havaya fırlattı. Çelenklerden birini tuttum; Başbakanı gördüğümde heyecanıma hakim olamadım ve kendimi durduramadan barikatın üzerinden atlayıp güvenlik görevlisini geçerek Modiji’yi fırlattım. Ancak Başbakan’a ulaşamadan güvenlik görevlileri tarafından götürüldüm. Oyunculuğum Modiji’ye olan sevgim ve şefkatimden kaynaklandı” dedi. masum oğlan.
Polis olayı araştırmak için evine geldiğinde Kunal ve aile üyeleri korkuya kapıldı. “Yaptığım şeyin manşetlere çıkacağını bilmiyordum. Kunal, güvenlik protokolü ve bunun gibi şeyler hakkında ne bilmeliyim?
Anlaşılır bir şekilde korkmuş olan Kunal, polise eylemini açıklarken geri durmadı. Ancak polis, Kunal’ın başbakana olan sarsılmaz hayranlığını duyduktan sonra, ona bu tür numaralar yapmaması için talimat verdi.
Kunal’ın amcası Shrinath, kuzeninin protokolden habersiz olduğunu ve içgüdüsel olarak hareket ettiğini söyledi. Shrinath, “Polise durumu anlattık ve Kunal’a bu tür eylemleri bir daha yapmamasını tavsiye ettik” dedi.
Hubballi-Dharwad Polis Komiseri Raman Gupta Kunal hakkında henüz dava açmadıklarını, soruşturmanın sürdüğünü sözlerine ekledi.