Kadın, Bengaluru’da kaportada adamla arabayı 3-4 km sürüyor | Bangalore haberleri

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
BENGALURU: Bir scooter sürücüsünün Batı Bengaluru’da 71 yaşındaki bir adamı arka koltuk çerçevesini tutarak 750 metre sürükledikten üç gün sonra, bir kadın Cuma günü bile arabasını şehre 3-4 km sürdü. bir adam kapüşonunun üzerine ata biner gibi uzanmış onu durdurmaya çalışırken.
Kadının aracıyla adamın aracı karşı karşıya geldi ve iddiaya göre ikili, Ullal Ana Yolu’nda karşılıklı sözlü ve yumruklu darp etti, Jnanabharati. Sonunda arabayı durdurdu çünkü kaputtaki adam görüşünü tamamen engelledi ve yoldan geçen birkaç araç yolunu kapattı.
Kadın kapüşonlu adama şöyle dedi: darshan Jnanabharati yakınlarındaki Mariyappanapalya’dan bir işadamı olan S, 29, arabasını yanlış yöne sürdü ve yolunu kapatarak büyük bir trafik gürültüsüne neden oldu. Darshan, kendisine parmağını gösterdiğini, karakola gelmeyi reddettiğini ve erkek arkadaşının yüzüne yumruk attığını iddia etti.
Daha sonra polis, sürücü ve Darshan’ı arkadaşlarıyla birlikte tutukladı. O, bir kadın evine yollandı ve diğerleri polis tarafından gözaltında.
Yolda çıkan öfke: Kadının kocası, adamın arabalarını engellediğini ve taciz ettiğini iddia ediyor
Jnanabharati Polis Karakoluna bir şikayet ve karşı şikayette bulunuldu. M Visveswaraiah Layout sakini olan kadın cinayete teşebbüs suçundan tutuklanıp tutuklanırken, Darshan S, erkek kardeşi Sujan ve arkadaşları Yashwant ve Vinay tutuklandı ve bir kadına iffetini bozma kastıyla saldırmak ve suç teşkil eden güç kullanmakla suçlandı. onu çıplak soyun. Arabada bulunan kadının eşi ve daha sonra kavgaya katılan arkadaşının gitmesine izin verildi.
Önce Darshan şikayette bulunurken, kadının kocası daha sonra şikayette bulundu.
Nagarabhavi’de bir dondurma ve evcil hayvan dükkanının sahibi olan Darshan, sabah 10:15 civarında Maruti Swift’iyle dükkanına giderken Ullal kavşak sinyalini atlayan ve Ullal Ana Yolu’nda ters yönden gelen bir Tata Nexon’a çarptığını söyledi. çarptığı yol kapandı. Özel bir şirkette yazılım mühendisi olan kadın ve eşi, gittikleri hastaneden bacak ağrısını kontrol ettirmek için dönüyorlardı.
“Kadını sorguladım parmağını gösterip uzaklaştı. Arabayı takip edip önünü kestim. Açıklama istedim özür diledim. Reddetti. O sırada olay yerindeki küçük erkek kardeşim ve iki arkadaşım. Bir erkek isimli arkadaşının da olay yerine gelerek yüzüme yumruk attığı bildirildi. O sırada polis olay yerine geldi” diye şikayette bulundu.

İzle: Delhi'de bir adam kaputu yarım kilometre sürükledi

İzle: Delhi’de bir adam kaputu yarım kilometre sürükledi

“Polis bizden karakola gelmemizi istedi. Ancak kadın bunu reddetti ve arabayla uzaklaşmaya çalıştı. Arabasının kaputundaydım ama o gitti. Durması için yalvardım ve düşeceğimi hatta ölebileceğimi söyledim. Seyirciler bile kadına durması için bağırdı. Yaklaşık 3-4 km gittikten sonra aracı Sankalpa Hastanesi yakınında durdurdu.” Araba, Ullal kavşağından Sankalpa Hastanesinde durmadan önce RTO Yolu üzerinde ilerledi.
Kadının 34 yaşındaki iş adamı eşi şikayetinde, karşı yönden gelen başka bir otomobilin Ullal Kavşağı’nda önünü kapattığını söyledi. “Her iki aracın arkasında trafik durdu. Eşim teslim oldu ve karşı araçtaki adam eşime saldırdı. Eşim elini gösterdi. Adam aracımızı durdurup bize saldırdı. Polis kontrol odasını aradım. ve iki polis geldi.Yaşam korkusuyla orayı terk etmeye karar verdik ve eşim giderken diğer arabanın sürücüsü bizim kaportada oturuyordu.Arabayı bir hastanenin yanında durdurduk.Sonra adam ve arkadaşları, Bize saldırdı, eşimin kıyafetlerini çekti ve arabamızın ön camını kırdı” diyen adamın şikayeti okundu.
Darshan ile kaportaya binen kadının dört tekerlekli aracı kovalayan arkadaşları tarafından çekilen videosu polise teslim edildi.
İzlemek İzleyin: Kadın, Bengaluru’da bir erkeği kaputun üzerinde yaklaşık bir kilometre sürükledi