Karnataka: Otomatik GPS, Adamın Karı İlişkisini Keşfetmesine Yardımcı Olur | Bangalore haberleri

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod

BENGALURU: Özel bir şirket çalışanı (adı açıklanmadı), akıllı telefonuna bağlı aile arabasının GPS izleyicisini kontrol ettiğinde karısının sadakatsizliğini öğrendiğini iddia etti. Mahalakshmipuram Polisine karısına ve onun erkek arkadaşına karşı bir dava açması için talimat vermesini isteyen yerel bir mahkemeye başvurdu.
Adam, 2014 yılında evlendiğini ve çiftin 6 yaşında bir kız çocukları olduğunu belirtti. Her zaman gece vardiyasında çalışırdı ve arabasının GPS verilerine rastlayana kadar her şey yolunda gidiyordu.
“2020’de aldığım arabada GPS takip sistemi var. Bunu eşim dahil kimseye söylememiştim. Geçen sene bir gün gece giderken arabamın birisi tarafından alındığını öğrendim. İşler devam ediyordu. ofiste görev. GPS’in ayrıntılı bir çalışması, arabanın içinde olduğunu gösterdi. kia gece yarısına doğru bir otelin önünde durdu. Sabah 5’ten hemen sonra eve götürüldü. Oteli ziyaret ettim ve eşim ve erkek arkadaşının seçmen kimlikleriyle bir oda ayırttıklarını gördüm” dedi.
Koca ikili tarafından tehdit edildi
Onlarla yüzleştiğinde, iddiaya göre ikili tarafından korkunç sonuçlarla tehdit edildi. Mahkeme kararıyla polis dava açtı IPC Bölüm 417 (aldatma), 420 (aldatma ve mülkü devretmek için dürüst olmayan bir şekilde teşvik), 506 (cezai taciz) ve 120B (suç amaçlı komplo).
Polis, şu anda eyaletin ücra bir semtinde yaşayan kadına haber verdiklerini söyledi.