Karnataka State Road Transport Corporation otobüs şoförü gölete daldı ve 2 kızı boğulmaktan kurtardı | Bangalore haberleri

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod

TUMAKURU: İki kızının kurtarılmasını isteyen perişan haldeki bir kadın tarafından durdurulan bir KSRTC otobüsünün sürücüsü, Pazar günü Sira taluk ilçesi Tumakuru’daki Handyunte Kapısı yakınında bir gölete atlayarak kızları boğulmaktan kurtardı.
38 yaşındaki sürücü Manjunath M, TOI’ye şunları söyledi: “Uçakta 40’tan fazla yolcuyla Sira’dan Nagappanahalli Kapısı’na gidiyordum. Handyunte Kapısı’nda bir kadın otobüsümü durdurdu ve yol kenarındaki gölete düşen iki kızını kurtarmamı istedi.”
Manjunath yüzebildiğini söyledi ve hemen gölete atladı ve PU öğrencisi 17 yaşındaki Sushma ve 6. sınıf öğrencisi olan 12 yaşındaki kız kardeşi Manjula adlı iki kızı kurtardı. “Kızlar zaten çok su içmişlerdi ve baygınlardı. Bir dakika gecikseydim onları kurtaramazdım.”
Kadın ve kızları gölette çamaşır yıkarken kızların ayağı kaydı. Manjunath, departmana 15 yıldır hizmet ediyor ve beş yıldır bu rotada yelken açıyor. İki kız okula / üniversiteye gitti ve otobüsüyle eve döndü. Manjunath, “Onları kurtarabildiğim için çok mutluyum” dedi.
Yolcular iyiliği için onu takdir ederken, yedek üniforması olmayan Manjunath tekrar otobüse bindi ve ıslak giysilerle yoluna devam etti. Kızların zarar görmediğini söyledi. Sira depo müdürü Manjunath’ı tebrik etti.