Tapınak yetkilisi Bengaluru’da gözaltına alınan kadın adanmışa saldırdı | Bangalore haberleri

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
BENGALURU: Şehirdeki bir tapınağın sorumlusu olan 65 yaşındaki bir adam, bir kişiyi dövmekle suçlanarak tutuklandı. ev hanımı 21 Aralık’ta tapınağa girmeye çalıştığı söyleniyor.
Zanlının kimliği belirlendi Münikrishnappabir Hebbal sakini ve sorumlu Lakshmi Narasimha Swamy tapınak, Amrutahalli.
Kadın şikayetinde, “Tapınaktaydım, Munikrishnappa ‘Asla banyo yapmam ve darshan almama izin verilmeyecek. Saçımı tutarken beni dövdüğü yere sürükledi’ diyerek beni azarladı” dedi. : “Munikrishnappa, olay hakkında herhangi biriyle konuşursam beni ve kocamı öldürmekle tehdit etti.” Şikayet Perşembe günü yapıldı ve Munikrishnppa Cuma günü tutuklandı.
Munikrishnappa polise, kadının üzerine tükürerek onu kışkırttığını söyledi. “Kutsal tapınağa girip idolün yanına oturmak istedi. Narasimha’nın karısı olduğunu ve efendinin yanına oturması gerektiğini söyledi. Bu olduğunda birçok adanmış vardı ve hepimiz onu uyardık. Sonra bana tükürdü ve ben dövdüm. yukarı,” polis onun sözlerini aktardı.
Munikrishnappa karakolda yere yığıldı ve hastaneye kaldırıldı. Hakaret ve aşağılama suçlarından tutuklandı tevazu bir kadın ve kasıtlı olarak incitici. Olay 31 Aralık’ta gerçekleşmiş olsa da, Munikrishnappa’nın rakipleri daha sonra CCTV görüntülerini ele geçirdiler ve kadına şikayette bulunmasını söylediler. tnn