Yolda çıkan öfke kameraya yansıdı: Kadın dört millik araba kullanıyor, adam kaportasında | Bangalore haberleri

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod

BENGALURU: Salı günü trafik kazası geçiren 71 yaşındaki bir gencin iki tekerlekli aracına 750 metre dolanan 71 yaşındaki bir adamı sürüklediği olay unutulmadan hemen önce, Bengaluru Cuma günü başka bir trafik bozukluğu olayına tanık oldu.
Bir adam arabadan sallanırken bir kadın arabasını yaklaşık dört kilometre sürdü. kap arabasından

Çift ve gençler yol kavgası nedeniyle birbirlerine saldırıyor: Yine bir trafik kavgası olan başka bir olayda, bir çift ve dört genç… https://t.co/9ev8NNL4b7

— TOI Bengaluru (@TOIBengaluru) 1674213834000
Adam ve çift, araçlarının karşı karşıya gelmesinin ardından kavga etmişti. Ullala içeride ana yol batı Bengalurus Jnanabharati Karnataka bölgesinde ve onlardan biri yanlış yönden geliyordu.
Bu konuda Jnanabharati Polis Karakolunda kayıtlı bir dava ve bir karşı dava bulunmaktadır.
İlk şikayeti kaportada seyahat eden genç yaptı.
Darshan, kendisini Mariyappana Palya’dan bir iş adamı olan 29 yaşındaki Darshan S olarak tanıttı ve çifti kavgayı kışkırtmakla suçladı.
“Papareddy Palya’da bir ‘Doğal Dondurma ve Evcil Hayvan Dükkanı’ sahibiyim. Sabah 10.15 sıralarında, Ullala ana yolunda ters yönden gelen ve sinyali geçen bir araba yolumu kapattığında dükkana gidiyordum.”
“Kadın sürücüyü bu eylemden dolayı sorguladım, bana orta parmağını gösterip uzaklaştı. Arabayı takip edip durdurdum. Eylemleri için açıklama istedim ve bayandan özür dilemesini istedim. Ancak o reddetti ve araçtan inmedi.Bu sırada küçük kardeşim ve iki arkadaş olay yerine geldi.Çiftin arkadaşı olduğu iddia edilen bir adam yüzüme yumruk attı.Bu sırada olay yerine polis geldi ve bizimde karakola gelmek için.”
“Ancak kadın kabul etmedi ve arabayla uzaklaşmaya çalıştı. İtiraz ederek arabalarının kaportasına oturdum ama gitti. Düşerim belki ölürüm diyerek bırakması için yalvardım.” Yaklaşık 4 kilometre gittikten sonra aracı durdurdu. Sankalpa Hastanesi yakınında,” dedi Darshan.
Polis, kadın ve iki erkeği, 307 (cinayete teşebbüs) de dahil olmak üzere, Hindistan Ceza Kanunu’nun çeşitli bölümleri kapsamında tutukladı.
Ardından kadının MV Layout’tan 34 yaşındaki iş adamı olan kocası şikayetçi oldu.
“Eşim arabayı sürerken Ullala kavşağında ters yönden gelen başka bir araba yolumuzu kesti. Her iki aracın arkasındaki trafik durma noktasına geldi. Eşim yol verdi, gitti ve karşı araçtaki adam eşime bağırdı. Karım elini uzattı. Adam aracımızı engelledi ve bize kötü davrandı. Polis kontrol odasını aradım ve iki polis geldi. Can korkusuyla mekanı terk etmeye karar verdik ve eşim arabayı sürerken diğer arabanın şoförü kaportada oturuyordu. Arabayı bir hastanede durdurduk. Sonra adam arkadaşlarıyla bize saldırdı, karımın örtüsünü çekti ve arabamızın ön camını kırdı” diyen adamın şikayeti okundu.
Şikayetine dayanarak polis, Darshan ve diğer üç kişiyi Hindistan Ceza Kanunu’nun (IPC) farklı bölümlerine göre suçladı: 354 (bir kadına karşı alçakgönüllülüğünü aşağılama niyetiyle uygunsuz saldırı veya cezai saldırı) ve 354B (Saldırı veya suç teşkil eden şiddet kullanımı) soyunma niyetiyle bir kadına karşı).